Zbiorniki

do oleju napędowego, adBlue, itp.

Dystrybutory

do paliwa

Agregaty

prądotwórcze

Oprogramowanie

Instalacje i wdrożenia systemów do zarządzania stacją paliw

Zbiorniki do oleju napędowego firmy JFC Polska filtrują paliwo

Na etapie zamówienia własnego zbiornika do magazynowania oleju napędowego warto zastanowić się, czy wybrane wyposażenie jest dla nas wystarczające. Na pewno ważna jest wydajność i moc pompy, jakość, średnica i długość węża, rodzaj pistoletu nalewczego.

Decydujemy czy potrzebujemy skrzynkę chroniącą armaturę oraz jaką wielkość taka skrzynka mieć powinna. Możemy także wybierać miedzy tankowaniem zbiornika z góry - grawitacyjnie lub też z dołu - ciśnieniowo z wykorzystaniem specjalnej linii z szybkozłączem kompatybilnym z autocysterną.

Dochodzimy w końcu do sposobu filtrowania paliwa. W standardowym wyposażeniu każdego zbiornika JFC jest filtr na wężu ssącym paliwo ze zbiornika oraz filtr zamontowany w pompie. Za niewielką dopłatą możemy zamontować filtr wielorazowy, którego wkład zbudowany jest z metalowego sita, które w prosty sposób można czyścić dowolną ilość razy. Bardziej zaawansowane są filtry, które oczyszczają paliwo z cząstek o wielkości 5-30 mikronów. Filtry mogą mieć budowę metalowej puszki lub też przezroczystego odstojnika z odpowiednim wkładem. Jeśli użytkujemy pojazdy dużej wartości zasadnym będzie zastosowanie filtra paliwa z separatorem wody. Separator wody może być puszkowy - absorpcyjny jak i szklany z wkładem separacyjnym, może mieć maksymalny przepływ od 70 do 150 l/min. oraz różną pojemność.

Przedstawiciel dealera JFC na miejscu właściwie dobierze sposób filtrowania odpowiedni do potrzeb klienta. Ważnym jest, iż każdą armaturę nalewczą JFC można łatwo rozbudować na każdym etapie eksploatacji. Jeśli po jakimś czasie zechcemy nasz zbiornik doposażyć, to montaż filtra czy też separatora z łatwością wykonamy sami. Podobnie jest z wymianą węża na dłuższy i z zamontowaniem zwijadła.

Firma Berater od wielu lat jest autoryzowanym dealerem JFC Polska i posiada w ciągłej sprzedaży zbiorniki o pojemności 2500 i 5 tys. litrów. Wszelkie zmiany w wyposażeniu oferowanych produktów najczęściej są dokonywane podczas wizyty klienta. Za drobną opłatą każdy zbiornik jest dowożony we wskazane miejsce.

Od 10 kwietnia br. można na składzie w Ostrołęce oglądać nową linię zbiorników o pojemności 1300 i 1600 litrów. Sprzedaż tych długo oczekiwanych zbiorników rozpocznie się oficjalnie 24 kwietnia br., jednak już dziś można składać zamówienia. Nowe produkty zostaną oficjalnie zaprezentowane za tydzień na "Mojej Ostrołęce".

Od maja będzie możliwość dzierżawienia wybranego zbiornika także z możliwością wykupu. Klienci, którzy zdecydują się na zakup paliwa w hurtowniach współpracujących z JFC mogą liczyć na duże rabaty.

Jednym ze sposobów na uzyskanie znaczącego rabatu są zakupy grupowe. Wystarczy zebrać trzech lub więcej chętnych na zakup zbiornika i umówić się na wizytę w firmie Berater.

Wszelkie zapytania dotyczące zbiorników i agregatów prądotwórczych można kierować na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem tel. 506-215-908.

Jesteśmy przekonani że spełnimy Państwa oczekiwania jakościowe i cenowe. Zapraszamy do kontaktu.